Lidojums ar lidmašīnu

Ieskata lidojumi ar lidmašīnām, ir iespējama apmācība pēc lidojuma. Lidojumi tiek veikti ar divvietīgām un četrvietīgām lidmašīnām. Ja ir divvietīga lidmašīna Aeroprakt A-22, tajā būsiet tikai jūs un pilots, četrvietīgā lidmašīna ir Cessna-172.
Lidojumi ar lidmašīnu domāti tiem, kas vēlas paskatīties uz zemi no putna viedokļa, lidojot ērti un bez bailēm, paceļoties 300 (vai 500) metrus virs zemes, pārlidot pāri skaistākajām un interesantākajām Latvijas vietām (kas ir pie katras lidostas), pavērot pilota darbības (ja ir vēlēšanās, var pat nedaudz pamēģināt vadīt lidmašīnu), paklausīties gaisa kuģu un dispečeru radio saziņu un pēc kāda laika mīksti nosēsties lidostā.
Nekādas pārslodzes, nekāda adrenalīna un gandrīz nekādu veselības ierobežojumu – tikai skaistums, debesis un pozitīvas izjūtas. Gribas smaidīt aiz laimes, apzinoties to, kur jūs tikko bijāt… Lielisks pārskats (nesalīdzināmi labāks par sporta lidmašīnu), ērti krēsli un mūsdienīgas austiņas ar aktīvu trokšņa slāpēšanu nodrošinās jums komfortu lidojuma laikā. Šī ir lieliska dāvana tiem, kam patīk skaistas lidmašīnas!
Četrvietīgā lidmašīna Cessna-172 ir vēl interesantāka – viens cilvēks ieņem otrā pilota vietu pirmajā krēslu rindā, pārējie divi sēž aizmugurē. Tāpat ir lielisks pārskats un komforts, tikai trim cilvēkiem uzreiz.