Par mums

Debesis iekaro tikai bezbailīgie. Esam pārliecināti, ka arī jums pietiks dūšas, lai izlemtu lidot ar deltaplānu! Lidojums ar motodeltaplānu ir līdzīgs putna lidojumam. Lidojuma laikā jūs izbaudīsiet neticamu brīvības sajūtu, jo būsiet tiešā saskarē ar debesīm. Jūs varēsiet planēt kopā ar putniem virs zaļā koku paklāja. Jūs varēsiet apdzīt mākoņus, pacelties tuvāk saulei un atbrīvoties no ikdienas pelēcības un problēmām.
Deltaplāns ir vēl viens gaisa kuģošanas izgudrojums. Ērta ierīce, kas paredzēta diviem cilvēkiem – pilotam un pasažierim. Tātad ar to var lidot arī pilnīgs iesācējs, kurš tikai apbrīnos skaisto ainavu, bet pieredzējis instruktors vadīs lidojumu. Īss ieskrējiens, un deltaplāns, ko vadīs profesionāls pilots, pacels savu pasažieri gaisā. Pateicoties savam vieglumam, applūstamībai un jaudīgam dzinējam motodeltaplāns dažās sekundēs var atrauties no zemes un uzlidot augstu gaisā. Tas ir elpu aizraujoši, jo nemaz tik bieži mēs nevaram redzēt mūsu Rīgu no putna lidojuma! Deltaplāns sniegs jums unikālu ekskursiju debesīs. Lidojums ar deltaplānu sagādās jums neticamu estētisko baudu un sniegs daudz patīkamu emociju!
Lidojums ar deltaplānu ir viena no labākajām dāvanām aktīvas atpūtas cienītājiem, laba iespēja korporatīvo pasākumu, vecpuišu vai vecmeitu ballīšu, dzimšanas dienu laikā utt.
Dalībniekam gaidāms neaizmirstams lidojums ar motodeltaplānu, bet pēc tam viņš varēs apgūt to, kā vadāma šī vieglā un paklausīgā mašīna ar spārniem.
Vislabākie laika apstākļi ir bez jebkādiem nokrišņiem un bez stipra vēja, kad ir pilnīgs bezvējš vai lēns vējš. Vasaras laikā termiskās aktivitātes dēļ lidojumi parasti tiek veikti rītos un vakaros.

Kas var lidot ar motodeltaplānu?
Gandrīz visi, arī bērni no 14 gadu vecuma ar vecāku piekrišanu, bet pasažieris nedrīkst būt smagāks par 120 kg. Jūsu drošības dēļ nedrīkst lidot grūtnieces (skaļi, ir vibrācija), kā arī cilvēki ar sirds-asinsvadu un nervu sistēmas saslimšanām, kā arī tad, ja ir epilepsija.

Cik bīstami ir lidot ar motodeltaplānu?
Mēs no savas puses esam maksimāli parūpējušies par lidojumu drošības jautājumiem. Mēs lidojam ar mūsdienīgām un drošām ierīcēm, kas var nosēsties pat ar izslēgtu dzinēju.